Průběh zakázky

1. Konzultace

Na osobní schůzce, případně po telefonu společně probereme Vaši představu, požadavky a možnosti. Navrhneme Vám několik variant řešení a Vy se rozhodnete, která pro Vás bude ta ideální. Na místě realizace probereme optimální velikost a tvar hřiště, počet a strukturu jednotlivých prvků, domluvíme se na způsobu instalace a zvolíme vhodnou dopadovou plochu v závislosti na prostředí, rozpočtu, cílové skupině a primárnímu využití hřiště. Na základě všech těchto informací potom společně nastavíme časový harmonogram a předběžné termíny prací a realizace celé zakázky. 

Workoutland_konzultace_s_odborníky

Co ovlivňuje finální návrh rozpočtu?

Říkáme věci narovinu a již během konzultace s Vámi probereme všechny aspekty, které mohou mít negativní vliv na cenu hřiště. Jsou to především místní geologické podmínky, tvar pozemku, dostupnost mechanizace, vhodný typ dopadové plochy, cílová skupina uživatelů hřiště, materiálové složení konstrukcí, povrchová úprava a další individuální požadavky. Vždy se ale snažíme najít optimální řešení, které splní Vaše očekávání s ohledem na finální podobu hřiště a vaše finanční možnosti.

 

2. vizualizace

V rámci konzultace jsme si vzájemně odsouhlasili všechny požadavky a získali potřebné informace. S přihlédnutím ke všem faktorům odborně navrhneme konstrukci, kterou grafik převede na 3D model workoutového hřiště se všemi prvky, včetně dopadové plochy. Pokud máte k dispozici fotografii místa realizace, připravíme fotomontáž umístění hřiště v reálním prostředí, budete tak mít konkrétní představu o tom, jak bude celé hřiště u Vás vypadat. Současně s grafickým návrhem Vám zašleme i kompletní nabídku včetně cenové kalkulace. Jakmile budeme mít odsouhlasený grafický návrh, cenu a potvrzenou objednávku, obratem přejdeme na výrobu workoutové konstrukce.
Workoutland_vizualizace

Už se v tom ztrácíte? Nevadí, ozvěte se nám a probereme to společně

 

3. Výroba

Všechny instalované konstrukce, stroje a prvky vyrábíme výhradně ve vlastních provozech v Hněvotíně u Olomouce. Po přípravě technické dokumentace nakoupíme potřebný materiál a začneme vyrábět. Výroba středně velké workoutové konstrukce obvykle zabere 1 týden. Jednotlivé dílce a polotovary následně zavážíme k povrchové úpravě, opět do vlastního provozu, kde konstrukce dostane finální vzhled. Dle vytíženosti obvykle tento proces trvá 2 týdny. Nabarvená konstrukce poté putuje na sklad, kde provedeme finální kontrolu kvality ověříme, že je vše nachystáno k naší spokojenosti. Pokud je vše v pořádku, nic nám již nebrání v expedici konstrukce na místo instalace.

Workoutland_svařování

Grand Opening

Společně jsme navrhli, vyrobili a zrealizovali nové, krásné multifunkční workoutové hřiště. Jak ale odprezentovat jeho hlavní výhody a vynaložené prostředky? I s tímto Vám pomůžeme. Dle vašich možností navrhneme a zajistíme otevírací akci s DJ's, ukázkami workoutového cvičení či workshopy se sportovní tématikou.

 

4. Montáž

V průběhu výroby, pokud to počasí dovolí, již chystáme spodní stavbu, tedy terénní úpravy, příprava podkladu a betonářské práce patek a obrub, hutnění kameniva, zásypů atd. Možností je provedení spodní stavby svépomocí, případně prostřednictvím místní firmy či OSVČ dle naší dokumentace a v řadě případů tak ušetřit část nákladů spojených s dopravou či ubytováním. Instalace konstrukce nám poté zabere cca 2 dny a je následována instalací dopadové plochy, jejíž časová náročnost je dána typem dopadové plochy. Např. u lité pryže počítáme v závislosti na podnebních podmínkách se třemi dny. Před finálním předáním hřiště ještě provedeme kompletní kontrolu a test funkčnosti všech částí a umístění provozního řádu.

Workoutland_montáž

Nelámejte si hlavu a zeptejte se

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Roman Cahel - manažer Workoutland.cz

Brand & Sales Manager

cahel@clean4you.cz
+420 733 125 683

Návrhem a výstavbou workoutových hřišť a venkovních tělocvičen se zabýváme již několikátým rokem a v současnosti máme na kontě již více jak 100 realizací v rámci České republiky. Rádi se s vámi setkáme a přiblížíme vám jak svět workoutového sportu, tak historii a vizi značky Workoutland. Spolu navrhneme hřiště od celkové kompozice, skladby prvků až po marketingovou a tréninkovou podporu.