Fotbalové branky a sportovní vybavení

Otevřete každému cestu ke sportovním úspěchům s vybavením od Workoutland. Veškeré produkty perfektně zapadnou do prostředí profesionálních sportovišť, škol i amatérských klubů.

branky

Certifikované fotbalové brány

Navržené pro maximální bezpečnost během zápasů i tréninků

Nechte si od dlouholetého výrobce fotbalových branek dodat vybavení, které zaručí zcela bezpečný trénink benjamínků i profesionálních sportovců. Vybírat můžete mezi řadami pro sportovní kluby nebo odlehčenými variantami pro domácí sportovní zážitky.

Profi vybavení pro vrcholové výkony

Naše certifikované fotbalové branky jsou ideální do každého prostředí. Díky robustní a odolné konstrukci se hodí pro profesionální soutěže, venkovské kluby i tréninkové areály.

Brankové sítě i v barvě klubu

Standardně dodáváme sítě na branky v bílé barvě. Na přání vám ale zhotovíme vícebarevné provedení přesně podle barev klubu.

Odolná a lehká konstrukce

Branky jsou svařované ze slitiny hliníku, což zaručuje lehkost a odolnost konstrukce bez nebezpečí povolení šroubovaných spojů.

Garance kvality dle TÜV SÜD

Použité materiály pro výrobu branek jsou zdravotně a ekologicky nezávadné a výrobky jsou certifikované podle ČSN EN 748:2014.

Bezpečnost na prvním místě

Fotbalové branky jsme navrhovali s důrazem na bezpečné užívání. Stabilitu zajišťují varianty s možností kotvení do trávy i na zpevněné povrchy.

Jste vášnivý fotbalista, zastupujete obec či spolek nebo jednoduše sháníte kvalitní fotbalovou branku? Ozvěte se nám ještě dnes.

branky

Necertifikované fotbalové brány

Vsaďte na kvalitní vybavení od ověřeného výrobce

Pokud jde o bezpečnost, kompromisy neděláme. Fotbalové branky z necertifikované řady jsou levnější alternativou vhodnou především pro trénink, amatérský fotbal nebo jako parádní sportovní doplněk na zahrady. Přestože jsou vyrobeny z užších profilů, stále jsou pevné, stabilní a bezpečné. Výhodou je jejich nižší hmotnost a snazší manipulovatelnost.

Perfektní pro domácí trénink

Naše fotbalové branky bez certifikace jsou vhodné jak pro trénink, tak i pro neformální hraní na zahradě s rodinou a přáteli, a to bez obav.

Vlastní barva brankové sítě

Standardně dodáváme sítě na branky v bílé barvě. Na přání vám ale zhotovíme síť i v jiných barvách dle výrobních možností.

Odolná a lehká konstrukce

Branky jsou svařované ze slitiny hliníku, což zaručuje lehkost a odolnost konstrukce bez nebezpečí povolení šroubovaných spojů.

Příznivá cena

Ušetřete peníze na další sportovní vybavení. Branky bez certifikace jsou vyrobené z užších profilů, jsou levnější a přitom stále zachovávají dostatečnou pevnost a tuhost.

Bezpečnost bez kompromisů

V bezpečnosti neděláme ústupky. Všechny branky jsou snadno přenosné, stabilní a díky systému kotvení i bezpečné.

Jste vášnivý fotbalista, zastupujete obec či spolek nebo jednoduše sháníte kvalitní fotbalovou branku? Ozvěte se nám ještě dnes.

areály

Vybavení sportovních areálů

Komfort a bezpečnost pro sportovce i diváky

Řešíte rezavé oplocení za brankami nebo staré, nevyhovující střídačky pro hráče? Prohlédněte si nabídku fotbalových střídaček a různých typů zábran, oplocení a dalšího sportovního zařízení pro sportovní areály.

Odolnost proti počasí

Vybavení sportovních areálů od Workoutland odolá zubu času i klimatickým podmínkám.

Moderní zázemí sportovišť

S kompletně novými tribunami pro sezení i stání sportovci získají po letech tak důležité moderní zázemí

Bezúdržbová konstrukce

Všechny prvky jsou vyrobené z kvalitní oceli, která je vylepšená antikorozním základem a pozinkovanou povrchovou úpravou.

Bezpečnost a kvalita

Bezpečnostní síťové oplocení sportovních areálů a dělící zábrany vyrobíme na míru, máte tak jistotu, že diváci budou v bezpečí.

Zastupujete obec či spolek nebo jednoduše sháníte specifické řešení a nedaří se vám? Zkuste se nám ozvat, společně něco vymyslíme.

Realizovali jsme 183 workoutových hřišť


Inspirujte se 
našimi realizacemi