W-parky

Přemýšlíte, jak správně sestavit venkovní tělocvičnu, aby plnila svůj účel? Připravili jsme pro Vás hotové Workoutland parky zaměřené na rekreační cvičení, parky vhodné pro profesionální sportovce a sportovní kluby nebo třeba unikátní sestavy určené k tréninku armády nebo složek HZS.

W-PARK URBAN

W-park urban je velké komplexní workoutové hřiště koncipované pro využití velkou skupinou sportovců v jednom okamžiku. Doporučujeme proto instalovat zejména ve větších městech a v oblastech s hustou zástavbou. Hřiště uspokojí i ty nejnáročnější vyznavače workoutového cvičení. Jako dopadovou plochu doporučujeme litou pryž, která umocňuje charakter sportoviště a jeho tréninkový potenciál.

Technické parametry

Rozměr hlavní konstrukce: 9 800 x 5 300 x 3 000 mm
Bezpečný rozměr dopadové plochy: 14 500 x 10 500 mm
Pádová výška: max 3 000 mm

W-PARK VILLAGE

W-park Village je komplexní workoutové hřiště obsahující všechny základní prvky pro dokonalý trénink široké veřejnosti i náročných sportovců. Konstrukci jsme připravili s ohledem na to, aby ji bylo možno instalovat prakticky v každé obci, bez ohledu na počet obyvatel. Příznivá cena konstrukce nebude překážkou, stejně jako možnost zvolit z několika druhů dopadových ploch dle možnosti investora. Pokud hledáte cenově výhodné komplexní hřiště, tak W-park Village je pro Vás ideální volbou.

Technické parametry

Rozměr konstrukce: 6 800 x 5 000 x 3 000 mm
Bezpečný rozměr dopadové plochy: 8 500 x 9 500 mm
Pádová výška: max 3 000 mm

W-PARK SPORT

W-park Sport je vytvořen za účelem rozvoje silových schopností, obratnostně koordinační připravenosti a dynamiky pro sportovce všech kategorií. Tento park je oblíben zejména ve sportovních oddílech, klubech a velkých sportovně orientovaných školách. V rámci konstrukce jsou instalovány všechny základní cvičební prvky jako jsou hrazdy, žebříky, tyče, bradla, lana a lavice. Nádstavbou jsou potom balanční prvky lanové, pružinové, popřípadě závěsná zařízení jako jsou TRX, expandery atd. V tomto parku můžeme provádět jak sportovní tréninky se silovou orientací už od dětských kategorií, tak sestavit speciální tréninkové jednotky zaměřené na přirozenou sílu, zpevnění kosterního svalstva i dynamiku jednotlivých svalových skupin. 

Technické parametry

Rozměr konstrukce: 11 800 x 6 300 x 3 000 mm
Bezpečný rozměr dopadové plochy: 15 000 x  8 000 mm
Pádová výška: max 3 000 mm

W-PARK ARMY

W-park Army jsme navrhli speciálně pro rozvoj silových schopností a fyzické připravenosti zejména pro bezpečnostní složky, armádu a hasiče. Konstrukce je také skvělá pro přípravu hobby sportovců účastnících se adrenalinových závodů typu Army run, Predator race atd. Dlouhé ručkovací pole s výškovým rozdílem, nestandardní prvky, jako jsou závěsné koule, oblouky a trny. V koncepci parku samozřejmě nechybí ani základní cvičební nářadí v podobě hrazd, bradel, gymnastických kruhů a lavic. 

Technické parametry

Rozměr hlavní konstrukce: 7 600 x 8 300 x 3 000 mm
Bezpečný rozměr dopadové plochy: 11 600 x 10 800 mm
Pádová výška: max 3 000 mm

W-PARK PARKOUR

W-park Parkour je moderní venkovní hřiště zejména pro teenagery, které obsahuje všechny základní prvky pro simulaci běhu přes městské překážky. Tento moderní park je doplňkovou variantou volnočasového hřiště pro rozvoj obratnostních, koordinačních i silových schopností s možností rozvoje i dovednostních pohybových triků. Jako dopadová plocha by měla být instalována výhradně litá pryž, která umožňuje dynamické odrazy a zároveň je stabilní pro doskoky se zachováním tlumících parametrů. Tento typ parku lze doplnit i dalšími prvky z oblasti workoutových sestav a získat tak komplexní venkovní cvičiště pro širokou veřejnost.

Technické parametry

Rozměr krajních bodů konstrukcí: 12 000 x 10 000 mm
Bezpečný rozměr dopadové plochy: 15 000 x 13 000 mm
Pádová výška: max 2 500 mm

Nelámejte si hlavu a zeptejte se

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Roman Cahel - manažer Workoutland.cz

Brand & Sales Manager

cahel@clean4you.cz
+420 733 125 683

Návrhem a výstavbou workoutových hřišť a venkovních tělocvičen se zabýváme již několikátým rokem a v současnosti máme na kontě již více jak 100 realizací v rámci České republiky. Rádi se s vámi setkáme a přiblížíme vám jak svět workoutového sportu, tak historii a vizi značky Workoutland. Spolu navrhneme hřiště od celkové kompozice, skladby prvků až po marketingovou a tréninkovou podporu.