podpořte sportovní dění ve vaší obci

Venkovní certifikované tělocvičny a outdoor fitness stroje s kompletním servisem a profesionální montáží na klíč včetně místních stavebních úprav.

Vaše obec bude žít pohybem

Dříve byly volná prostranství obcí plná skotačících dětí a sloužila jako místo k setkávání rodin a přátel všech věkových kategorií. S našimi multifunkčními moderními venkovními tělocvičnami opět dostanete děti ven, získáte trendy místo pro teenagery, budete podporovat zdravý životní styl a získáte místo, kde mohou občané relaxovat..

Proč mít venkovní tělocvičnu právě ve vaší obci?

Má COOL efekt

Jednoduchá forma přirozeného pohybu od základu k maximálnímu mistrovství v ovládání svého těla činí z venkovních tělocvičen moderní sportoviště pro všechny věkové kategorie. Díky propracovanému designu a cool efektu hřiště podněcuje k soutěžení s kamarády, posouvání vlastních hranic a zkoušení nových cviků. .

Je to pro vás INVESTICE

Investované peníze jsou vidět, podporujete zdravý životní styl, dostáváte mládež ven a to má smysl. Můžete začít s menší konstrukcí, postupně ji díky modulárnímu systému doplňovat nebo přestavovat. Samozřejmostí jsou úpravy na míru, antivandal provedení, poradíme s financováním či dotačními programy a zajistíme následný servis.

Sociální aspekt

Vybudováním hřiště na vhodném místě získáte místo pro setkávání a interakci všech věkových skupin, podporujete soutěživost, motivaci a cílevědomost, čímž vytváříte pozitivní návyky a přístup k životu.

Co říkají o Workoutlandu vaši kolegové

Nemusíte být expertem na cvičení – od toho jsme tu my.

Na hřiště můžete čerpat dotace

Hledáte možnosti, jak financovat pořízení workoutového hřiště? Jednou z možností je využití vhodného dotačního titulu vyhlašovaného různými orgány a ministerstvy. Rádi Vám pomůžeme se v problematice dotací zorientovat a pomůžeme Vám najít vhodný dotační titul, na základě kterého budete moci venkovní tělocvičnu realizovat.

hands

Nevyšla vám dotace? nevadí.

Udělali jste maximum a i přesto vám dotace nevyšly? Nevadí, jsou i další způsoby financování. Společně se podíváme na vaše možnosti a najdeme pro Vás ideální cestu. Máme bohaté zkušenosti s dalšími zdroji krátkodobého i dlouhodobého financování. 

Kvalita a bezpečnost je pro nás základ

check-square

Certifikace ISO 9001

Venkovní tělocvičny a workoutová hřiště jsou vystaveny jak atmosférickým vlivům, tak různému namáhání materiálů a konstrukcí. Dbáme proto na to, abychom dodávali naše zařízení v co nejvyšší kvalitě. Proto veškeré postupy a práce odpovídají přísnému hodnocení standardu kvality ISO 9001, stejně jako následné montážní práce a servisní kontroly, které pečlivě evidujeme. Výsledkem jsou pak spokojení zákazníci a to je pro nás hlavní. 

check-square

Certifikace ISO 14001

Není nám lhostejné životní prostředí a průmyslové dopady na něj. Máme stanovené postupy a dlouhodobé cíle enviromentální politiky naší společnosti tak, abychom minimalizovali dopady na životní prostředí a chránili prostředí kolem nás, které máme všichni společné. Věříme, že díky všem těmto opatřením alespoň malým dílem přispějeme k možnosti být venku na zdravém vzduchu a spojit jej se zdravým pohybem, třeba na našich venkovních tělocvičnách Vario G.

check-square

Certifikace TÜV SÜD

Všechny naše prvky a fitness stroje jsou certifikované mezinárodně uznávanou organizací TÜV SÜD. Pro naše zákazníky je to garance toho, že obdrží kvalitní výrobek s osvědčenou shodou vlastností dle aktuálně platných technických norem a specifikací. Tato certifikace také dokládá splnění požadavků na bezpečnost našich výrobků, která je pro nás prioritou.

Workoutland - Výrobce i dodavatel z Hněvotína

Workoutland je sportovní značka venkovních tělocvičen, workoutových hřišť a outdoorových fitness strojů české společnosti Clean4you s.r.o. se sídlem i výrobními prostory v Hněvotíně u Olomouce.

Jsme hrdí, že dokážeme v rámci velké konkurence vyrábět naše výrobky doma v České republice a mít tak možnost pružně reagovat na vaše požadavky nebo připravit vyjímečná řešení na míru.

Centrála společnosti Clean4you v Hněvotíně

Ozvěte se nám a my vám zpracujeme řešení na míru


Realizovaná workoutová hřiště

Máme za sebou desítky úspěšných realizací a spokojených zákazníků. Prohlédněte si různorodá provedení workoutových sestav v kombinaci s dopadovými plochami a doplňky. Podobná může být i vaše nová venkovní tělocvična.

Zobrazit seznam realizací

 

Nelámejte si hlavu a zeptejte se

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Roman Cahel - manažer Workoutland.cz

Brand & Sales Manager

cahel@clean4you.cz
+420 733 125 683

Návrhem a výstavbou workoutových hřišť a venkovních tělocvičen se zabýváme již několikátým rokem a v současnosti máme na kontě již více jak 100 realizací v rámci České republiky. Rádi se s vámi setkáme a přiblížíme vám jak svět workoutového sportu, tak historii a vizi značky Workoutland. Spolu navrhneme hřiště od celkové kompozice, skladby prvků až po marketingovou a tréninkovou podporu.