Workoutové hřiště pro firmy a penziony

Workoutové hřiště bude magnetem pro vaši aktivní klientelu hotelů a penzionů, stejně jako zajímavý a neobvyklý zaměstnanecký fitness benefit.

Aktivní dovolená

Nabídněte svým hostům možnost strávit dovolenou aktivně bez nutnosti budovat rozsáhlé sportovní areály. Využijte volného prostoru a postavte venkovní tělocvičnu, která se hodí pro animační programy, aerobik, crossfit, TRX, relaxační hodiny nebo třeba přípravu na různé extrémní závody. Buďte IN a nachystejte tu správnou sportovně adrenalinovou zábavu pro všechny bez rozdílu věku.

Co mi venkovní tělocvična přinese a kam se hodí?

U penzionu nebo v aquaparku?

Místo, kde mohou klienti a návštěvníci aktivně trávit čas a ještě k tomu na čerstvém vzduchu, to zní přímo báječně. Penziony, hotely, aquaparky, family parky, zoologické zahrady a spoustu dalších...tam všude najdeme ideální podmínky pro vybudování víceúčelových hřišť. Vario G.

Pro zaměstnance vaší firmy?

Přemýšlíte, jaké další benefity by uvítali vaši zaměstnanci a nevíte kudy kam? Přemýšleli jste o možnosti jim nabídnout aktivní pohyb? Spoustu lidí tráví čas sedavým zaměstnáním, stojí celý den na nohách nebo za volantem, a určitě by uvítali možnot se protáhnout nebo si zacvičit a nemuset chodit do posilovny. Můžete dát challenge, soutěžit a budovat firemní komunitu.

No jo, ale co když se mi tam někdo zraní?

Cvičební instrukce

U každého hřiště najdete základní pokyny a provozní řád s podmínkami vstupu a také důležité kontakty na složky integrovaného záchranného systému a provozovatele sportoviště. Pokud jste nováčci, tak můžete mrknout na náš web, kde najdete různé cviky i s popisem, jak cvik správně provést bez rizika zranění. 

Kvalitní hřiště

Naše venkovní tělocvičny vždy sestavujeme přímo na míru konkrétním zákazníkům a dbáme na to, aby byla bezpečná a splňovala všechny technické normy a požadavky včetně dopadových ploch při dodržení základních pravidel a nepřeceňování svých schopností se není čeho obávat.

Certifikovaná hřiště i výroba

Máme výhradně certifikované prvky a materiály. Nehrajeme žádnou hru a každý prvek pečlivě certifikujeme u organizace TÜV SÜD. Pravidelně také celá naše společnost absolvuje audity a recertifikace na normu ISO 9001 a ISO 14001.

Nemusíte být expertem na cvičení – od toho jsme tu my.

 

Modulární systém snižuje prvotní náklady

Proč nebudovat tělocvičnu postupně s vaším výkonem? Náš systém to umožňuje, začnete se základní sestavou a prvky a postupně můžete přidávat na variabilitě a obtížnosti prvků. Nižší startovací cena je pak příjemným benefitem.

poradíme vám s financováním

Máme bohaté zkušenosti s různými způsoby financování jak menších, tak velkých projektů a rádi Vám pomůžeme s hledáním ideální varianty pořízení venkovní tělocvičny.

 

Minimální nároky na údržbu

Venkovní tělocvičny vyrábíme z kvalitních nerezových nebo antikorozně ošetřených kovových materiálů od prověřených dodavatelů. Vše pečlivě kotvíme do připravených betonových patek a při použití například lité pryžové dopadové plochy nemusí mít obavy, že byste museli při dodržení základních podmínek v brzké době řešit nějakou náročnou údržbu. 

A až k tomu dojde, zavolejte nám. Máme proškolené techniky, pro které je servis a údržba našich tělocvičen hračka.

WO_servis

Ozvěte se nám a my vám zpracujeme řešení na míru


Realizovaná workoutová hřiště

Máme za sebou desítky úspěšných realizací a spokojených zákazníků. Prohlédněte si různorodá provedení workoutových sestav v kombinaci s dopadovými plochami a doplňky. Podobná může být i vaše nová venkovní tělocvična.

Zobrazit seznam realizací

 

Nelámejte si hlavu a zeptejte se

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Roman Cahel - manažer Workoutland.cz

Brand & Sales Manager

cahel@clean4you.cz
+420 733 125 683

Návrhem a výstavbou workoutových hřišť a venkovních tělocvičen se zabýváme již několikátým rokem a v současnosti máme na kontě již více jak 100 realizací v rámci České republiky. Rádi se s vámi setkáme a přiblížíme vám jak svět workoutového sportu, tak historii a vizi značky Workoutland. Spolu navrhneme hřiště od celkové kompozice, skladby prvků až po marketingovou a tréninkovou podporu.