profesionální Venkovní parky a outdoor tělocvičny

TÜV SÜD certifikované plně variabilní workoutové a streetové hřiště a parky vyrobené v České Republice.

Co je workout? 

Street workout je jeden z nejrychleji se rozrůstajících světových trendů mezi pouličními sporty, který využívá pro cvičení téměř výhradně vlastní váhu těla. Jeho prvotní základy pocházejí z kalisteniky, nejstarší metody posilování, kterou využívali již legendární spartanští bojovníci pro zvýšení své vytrvalosti a síly. Základy workoutu se využívají např. v gymnastice, kolektivních i individuálních sportech nebo při výcviku speciálních armádních jednotek.

Workoutland ve 3 bodech

trapeze

Komplexní sportoviště

Fyzická zdatnost, obratnost a koordinace pohybu, rychlost, síla a vytrvalost. To vše jsou základní stavební kameny různých sportů. Proto přicházíme s komplexním sportovištěm spojující jednotlivé požadavky do jednoho celku. Stavíme venkovní tělocvičny, kde si jako hlavní cíl klademe rozvoj gymnastických a atletických schopností každého jedince, jakékoliv sportovní úrovně, bez rozdílu věku a pohlaví.

shield

Česká kvalita a bezpečnost

Všechny prvky sestav jsou konstruovány výhradně našem závodě v České republice s ohledem na maximální funkčnost, bezpečnost a kvalitu. Dodáváme konstrukce a stroje plně certifikované špičkovou mezinárodní organizací TÜV SÜD, které vyrábíme výhradně v naší společnosti Clean4you s certifikací ISO 9001 a ISO 140001, včetně finální povrchové úpravy. Dopadové plochy splňují veškeré požadované normy na sportoviště a dětská hřiště.

people

Sportovní rozvoj

Základní filozofií je umožnit sportovní rozvoj všem věkovým kategoriím. Proto na hřištích můžete mít zakomponovány balanční prvky pro rozvoj koordinace pohybu a obratnosti pro děti, pole sport tyče, slackline a trampolíny pro ženy a dospívající dívky, standardní tělocvičné nářadí a fitness stroje pro začínající i zdatné sportovce. Ve spolupráci s FTK UP připravujeme ideální tréninkové jednotky různé zátěže, protahovací cvičení a koncepce tělovýchovných hodin.

Originální modulární systém

Systém venkovních tělocvičen Vario G je postaven na maximální variabilitě jednotlivých prvků. Dle přání a možností zákazníka jsme schopni postavit jakékoliv tvarové i prvkové složení hřiště.

Konstrukci je navíc možné kdykoliv doplnit, rozšířit, přeskládat, popřípadě přemístit. Nebo šetřit investiční náklady a budovat hřiště postupně, u nás tomu nic nebrání.

A pokud při stavbě zjistíte, že byste raději nějaký prvek měli jinde, ani to není problém a prvek jednoduše přemístíme (s ohledem na pádové prostory a další parametry).

  • Workoutová hřiště přesně dle potřeb a možností zákazníka a lokality.
  • Možnost nižší počáteční investice a postupného rozšiřování.
  • Hřiště je možné kompletně přestavět a přizpůsobit aktuálním potřebám.

 

Ozvěte se nám a my vám zpracujeme řešení na míru

Realizovaná workoutová hřiště

Máme za sebou desítky úspěšných realizací a spokojených zákazníků. Prohlédněte si různorodá provedení workoutových sestav v kombinaci s dopadovými plochami a doplňky. Podobná může být i vaše nová venkovní tělocvična.

Zobrazit seznam realizací


Víc než jen venkovní tělocvična

fitness-tool

VARIO G je základ

Statické a koordinační prvky řady VARIO G umožňující posilování s vlastní vahou těla. To je nezbytný základ každého workoutového hřiště a venkovní tělocvičny.

Zobrazit dostupné prvky

fitness-tool-2

Venkovní posilovací stroje

Statické prvky je dobré také rozšířit o venkovní posilovací stroje a zařízení řady G move. Díky tomu je nabídka hřiště pestřejší a přiláká více návštěvníků.

Zobrazit dostupné prvky

bench

Kvalitní doplňky a zázemí

Ke každému cvičení patří odpočinek, třeba na lavečkách řady G sit. Mobiliář venkovních hřišť doplňujeme o stojany na kola, odpadkové koše, nabíjecí stojany a další.

Brzy v nabídce

Nelámejte si hlavu a zeptejte se

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Roman Cahel - manažer Workoutland.cz

Brand & Sales Manager

cahel@clean4you.cz
+420 733 125 683

Návrhem a výstavbou workoutových hřišť a venkovních tělocvičen se zabýváme již několikátým rokem a v současnosti máme na kontě již více jak 100 realizací v rámci České republiky. Rádi se s vámi setkáme a přiblížíme vám jak svět workoutového sportu, tak historii a vizi značky Workoutland. Spolu navrhneme hřiště od celkové kompozice, skladby prvků až po marketingovou a tréninkovou podporu.